Firma powstała w 1993 roku, jako jednoosobowa prywatna firma. W początkowym okresie asortyment firmy obejmował około 100 artykułów. W latach następnych wskutek rozwoju firmy asortyment został zwiększony do około 4000 pozycji oraz rozszerzono branżę elektryczną o narzędzia niezbędne do pracy instalatorów. W 2001 roku otwarto samodzielny punkt sprzedaży w centrum miasta celem lepszego spełnienia oczekiwań klientów.

       

W okresie swej działalności firma stała się wiodącym dystrybutorem artykułów elektrycznych na rynku lokalnym. Dzięki podpisanym umowom handlowym jesteśmy regionalnym przedstawicielem firm: ETI-POLAM, DOEPKE, WALTHER, THEBEN. W 2003 roku firma zajęła 7 miejsce w skali kraju w dystrybucji baterii marki Philips, oraz otrzymała certyfikaty autoryzowanego partnera handlowego firmy EL-TEAM.

 

Przedmiotem działalności firmy MADEX jest handel hurtowy i detaliczny artykułami w branży elektrycznej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Ponadto prowadzimy usługi w zakresie prac elektroinstalacyjnych. Swoją działalność adresujemy do szerokiego grona odbiorców detalicznych i przemysłowych. Wymagania naszych klientów staramy się realizować poprzez poznanie ich potrzeb oraz fachową doradę. Klientom  oferujemy  nowoczesne wyroby o najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Dla stałych klientów oferowane są rabaty, ponadto w naszej firmie zawsze można negocjować ceny.

       

Strategią działania naszej firmy jest ciągłe rozszerzanie asortymentu oraz wprowadzanie do sprzedaży nowości w branży elektrycznej związanych z podstawową działalnością handlową. Firma także stara się poprawiać standardy obsługi klienta oraz dba o jeszcze lepsze dopasowanie usług do potrzeb konsumentów.